Co potrafią nasze aplikacje?

Nie dość, że szybko, to jeszcze wszechstronnie. Sprawdź, jakie funkcje mają nasze aplikacje.


Wizytówka

Wizytówka twojej firmy/instytucji lub po prostu opis aplikacji. Moduł Wizytówka służy do łatwego kontaktu z właścicielem aplikacji - możesz tu podać swój telefon, mail i zaznaczyć lokalizację na mapie. Dzięki funkcji "Nawiguj do" klienci jednym kliknięciem odnajdą drogę do ciebie.

Moduł RSS

Prosty sposób na dostarczenie użytkownikom aktualności. Połącz aplikację z kanałem RSS (własnym lub zewnętrznym) aby informacje dostępne w aplikacji były zawsze aktualne (bez konieczności aktualizowania aplikacji).

Artykuły

Choć brzmi niepozornie artykuł to rozbudowany moduł pozwalający zamieścić dowolne treści: tekst, dodać zdjęcia, plik dźwiękowy i lokalizację na mapie.

Galeria

Zrealizowana w kafelkowej stylistyce galeria będzie ozdobą twojej aplikacji. Każde ze zdjęć możesz podpisać nadając mu nazwę i opis.

Skaner kodów QR

Połącz realne przedmioty z twoją aplikacją! Każda treść w aplikacji ma przypisany swój QR kod. Umieść go na drukach, naklejkach - gdziekolwiek chcesz. Użytkownik po zeskanowaniu kodu zostanie przekierowany do odpowiedniej treści.

Edytor WYSIWIG

Tworzenie aplikacji w naszym edytorze jest łatwe i przyjemne. Wybieraj moduły, dodawaj treści i obserwuj zmiany na podglądzie - dokładnie tak będzie działać aplikacja na telefonie.

Generator 1 Generator 2 Generator 3

Jak działa generator?

Generator to prosta aplikacja internetowa o dużych możliwościach. Co należy zrobić, aby powstała Twoja aplikacja?

 • Krok 1 - Wybierz szablon
  Sprawdź nasze skrojone na miarę, nowoczesne szablony i wybierz ten, który najlepiej pasuje do twojej aplikacji. Wystarczy, że wybierzesz szablon i podstawowy kolor - generator sam dopasuje wszystkie elementy aplikacji do wybranego schematu.
 • Krok 2 - Dodaj moduły
  Wybierz, które moduły znajdą się w Twojej aplikacji - wizytówka, artykuł, RSS, galeria, skaner kodów QR.
 • Krok 3 - Dodaj treści
  Dodaj teksty i zdjęcia, podłącz kanał RSS.
 • Krok 4 - Opublikuj w sklepach
  Jednym kliknięciem przekaż aplikację do publikacji w sklepach Google Play, App Store i Windows Phone Store.

Dlaczego chcemy abyś miał apkę?

Dlatego, że brak umiejętności programowania nie powinien Cię ograniczać.
Dlatego, że wierzymy w twoje świetne pomysły.
Dlatego, że nikt nie wie lepiej jakiej aplikacji potrzebujesz.
Dlatego, że świat potrzebuje twojej aplikacji.

Chcemy dać ci narzędzie, które wykorzystasz do stworzenia czegoś wyjątkowego.
Pokaż na co cię stać, niech świat pozna twoją aplikację.


Dla kogo są przeznaczone nasze aplikacje?

Dzięki AppToYou każdy może stworzyć własną aplikację. Nigdy nie było to tak proste jak teraz.

Zbuduj w kilku prostych krokach aplikację dla twojej gminy, miasta, powiatu. Promuj najciekawsze miejsca oraz użyj aplikacji do przekazania praktycznych informacji.

AppToYou jest znakomitym rozwiązaniem dla samorządów - pozwala w prosty sposób, bez wiedzy informatycznej stworzyć aplikację mobilną dla mieszkańców i turystów.

Poczytaj więcej o naszej ofercie dla samorządów

Stwórz aplikację mobilną dla swojej fundacji lub stowarzyszenia. Promuj za jej pomocą całą działalność, albo konkretne projekty. Możesz wykorzystać aplikację do osiągnięcia celów swoich projektów - ogranicza cię tylko wyobraźnia!
My mamy takie pomysły:

 • Aplikacja tworzona przez uczestników warsztatów w ramach projektu edukacyjnego
 • Aplikacja informacyjna dla mieszkańców danej dzielnicy
 • Aplikacja towarzysząca wystawie
A ty?

Poczytaj więcej o naszej ofercie dla NGO

Stwórz prostą i efektowną aplikację swojej firmy, zyskaj nowe grono potencjalnych klientów.

Twoja aplikacja firmowa może być katalogiem produktów, opisem działań firmy albo poradnikiem dla klientów. Zaprojektuj praktyczną aplikację, aby dać im to, czego potrzebują również poza siedzibą twojej firmy.

Nasze aplikacje są dobre dla każdego

Możesz zrobić aplikację dla swojej rodziny, szkoły, klubu tenisowego czy rady osiedla. A może swoją własną - tylko dla siebie lub grupy przyjaciół? Jak kreatywnie wykorzystasz generator AppToYou?


Teraz każdy może powiedzieć: mamy na to apkę

Jedna jedyna

Less is more. Kiedy potrzebujesz tylko jednej aplikacji.

3499 za jedną aplikację
Coś więcej

Rozwiązanie, dla tych, którzy chcą jeszcze więcej.

do uzgodnienia tyle ile potrzebujesz

Reprezentujesz organizację pozarządową?
Mamy dla Ciebie 15% zniżki! Zobacz ofertę dla NGO

Często Zadawane Pytania

Generator aplikacji

Nie musisz mieć wiedzy ani specjalistycznych narzędzi. Wystarczą dobre treści (tekst, grafika, zdjęcia) i chwila czasu.

 • Pomyśl jak nazwiesz swoją aplikację
 • Popracuj nad jej opisem
 • Będziesz potrzebował także ikony dla aplikacji - to ona będzie się wyświetlać na liście aplikacji w telefonie
 • Znajdź/przygotuj grafikę będącą tłem dla aplikacji
 • Jeśli chcesz, przygotuj ikony dla poszczególnych modułów aplikacji. Możesz też skorzystać z ikon przygotowanych przez nas.
 • Pomyśl, jakie treści chcesz publikować w poszczególnych działach

I to już wszytsko.

Nie! Nasz generator jest przygotowany tak, aby każdy mógł stworzyć działającą i efektowną aplikację. Interfejs jest intuicyjny, gdybyś jednak miał z czymś problem zawsze możesz do nas napisać.

Większość elementów graficznych generowanych aplikacji (kolorystyka, czcionki, układ elementów) jest przygotowanych przez naszych projektantów i dobrana tak, aby każda aplikacja była atrakcyjna wizualnie. Możesz dodać do aplikacji swoje grafiki - tło aplikacji, zdjęcia, ikony, ale prawdopodobnie grafik nie będzie potrzebny (albo będzie miał mało pracy).

Każda zmiana w generatorze jest zapisywana automatycznie. W prawym górnym rogu zobaczysz powiadomienie "zapisano zmiany" za każdym razem, kiedy dodasz/zmienisz coś w kreowanej aplikacji.

Tak, w każdym momencie masz dostęp do tworzonych przez siebie aplikacji. Aby wprowadzić zmiany wybierz aplikację z listy i kliknij "edytuj".

Kanał RSS to proste narzędzie do udostępniania nowości. Aby dodać kanał RSS po prostu skopiuj jego adres (np. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,ver,rss,rss.xml) do odpowiedniego pola w generatorze.

Aby utworzyć kanał RSS na swojej stronie skorzystaj z wtyczek dostępnych dla wielu popularnych systemów zarządzania treścią.

Aplikacje mobilne

Przez cały czas używania generatora masz dostęp do podglądu tworzonej aplikacji. Widok zamieszczony w generatorze prezentuję aplikację dokładnie tak, jak będzie ona wyglądać w telefonie.

Niektóre elementy aplikacji - artykuły i zdjęcia w galerii mają przypisane kody QR. Możesz pobrać kod, wydrukować go lub umieścić w dowolnym miejscu. Aby skorzystać z kodu należy uruchomić skaner wbudowany w aplikację. Po zeskanowaniu kodu użytkownik zostanie przeniesiony do treści powiązanej z danym kodem.

Publikowanie aplikacji

Aplikacje zostaną przygotowane na platformy Android, iOS i Windows Phone.

Aplikację możesz pobrać już kilka chwil po zakończeniu jej edycji. W tym celu zeskanuj fotokod wygenerowany przez system. Aplikacja zostanie też przesłana do sklepów Google Play, App Store oraz Windows Phone Store i po przejsciu procesu weryfikacji będą udostępnione publicznie.

Proces publikowania aplikacji w sklepach zajmuje od kilku godzin do kilku dni - każda aplikacja musi zostać sprawdzona przez pracowników sklepu.

Aby zaktualizować aplikację na sklepach z aplikacjami, dokonaj zmian w generatorze i kliknij ponowie przycisk opublikuj na liście aplikacji.