Co potrafią nasze aplikacje?

Zobacz jakie funkcje mają nasze aplikacje.


Wizytówka

Wizytówka fundacji, stowarzyszenia bądź projektu. Tutaj możesz dodać podstawowe informacje i dane kontaktowe.

Moduł RSS

Użyj modułu RSS aby przekazywać aktualne informacje na temat swoich działań. Chcesz coś przekazać wolontariuszom? A może mieszkańcom okolicy, w której odbywa się projekt? Dzięki kanałowi RSS zawsze będą mieć aktualne informacje w aplikacji.

Artykuły

Choć brzmi niepozornie artykuł to rozbudowany moduł pozwalający zamieścić dowolne treści: tekst, dodać zdjęcia, plik dźwiękowy i lokalizację na mapie. Użyj artykułów aby podzielić się efektami projektu, zaprezentować powstałe prace czy stworzyć przewodnik po okolicy.

Galeria

Zrealizowana w kafelkowej stylistyce galeria będzie ozdobą twojej aplikacji. Samodzielnie stwórz galerię swoich działań albo pokaż światu członków organizacji.

Skaner kodów QR

Połącz realne przedmioty z twoją aplikacją! Każda treść w aplikacji ma przypisany swój QR kod. Umieść go na drukach, naklejkach - gdziekolwiek chcesz. Użytkownik po zeskanowaniu kodu zostanie przekierowany do odpowiedniej treści.

Edytor WYSIWIG

Tworzenie aplikacji w naszym edytorze jest łatwe i przyjemne. Wybieraj moduły, dodawaj treści i obserwuj zmiany na podglądzie - dokładnie tak będzie działać aplikacja na telefonie.

layer 1 layer 1 layer 1

Dlaczego warto stworzyć aplikację mobilną?

Sprawdź, jak aplikacje mogą pomóc twojej organizacji.

  • Zasięg działania
    Aplikacja mobilny to nowy kanał dotarcia do grup docelowych twoich projektów. Już 60% Polaków używa smartfonów. Zdobądź więcej odbiorców i opisz to we wnioskach do grantodawców.
  • Narzędzie edukacyjne
    Użyj aplikacji, aby zaprezentować materiały edukacyjne - multimedialne treści dostępne w każdym momencie na telefonach uczestników projektu. Samodzielne wykonanie aplikacji przez uczestników projektu również będzie ciekawym wyzwaniem.
  • Publikacja materiałów
    Opublikuj efekty projektu w formie aplikacji.

No dobrze, ale jakie aplikacje mogę zrobić? To nasze pomysły na aplikacje dla organizacji pozarządowych. Nie możemy się doczekać kiedy zrelizujesz swój pomysł.


Przewodnik po osiedlu

Pracujesz z lokalną społecznością i chciałbyś stworzyć przewodnik po osiedlu? Nic prostszego - opisz ciekawe miejsca, dodaj mapy i zdjęcia. A może zbierzesz od mieszkńców ich historie i zamieścisz jako pliki dźwiękowe?

Galeria zdjęć z warsztatów

Po udanych warsztatach dobrze podzielić się ich rezultatami. Skomponuj tematyczne galerie, dodaj biogramy uczestników warsztatów i fotoprzewodnik.

Aplikacja dla zespołu muzycznego

Młode zespoły mają problemy z dotarciem do szerszej do szerszej widowni. Jeśli leży ci na sercu ich popularność przygotuj aplikację ze zdjęciami, wideoklipami i oczywiście utworami. Nic tak nie przyciągnie fanów jak specjalne wersje utworów publikowane tylko przez aplikację.

Mapa miejsc przyjaznych niepełnosprawnym

Dobra aplikacja odpowiada na konkretne potrzeby. Zbuduj mapę lokali, sklepów i innych miejsc posiadających udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Spis zadań w grze miejskiej

Znajdź ukryte przejście, śledź tajemniczego przechodnia, zrób zdjęcie najładniejszemu oknu na ulicy, odszukaj właz kanalizacyjny ze zdjęcia - te i inne zadania na grę miejską możesz zawrzeć w aplikacji.

Przewodnik po festynie ulicznym

Namioty - są, pokaz cyrkowców - załatwiony, kino letnie - właśnie się instaluje - festyn najlepszej w mieście ulicy już prawie gotowy! Zamieść w aplikacji wszystkie potrzebne informacje - niech nikt nie czuje się zagubiony.

Poradnik harcerski

Alfabet Morse'a, instrukcje wiązania węzłów i przewodnik do rozpoznawania drzew - to i wiele więcej możesz zmieścić w mobilnym poradniku harcerskim.

Informator projektowy

Projekt zakończony - uczestnicy włożyli dużo pracy i jest się czym pochwalić! Zaprezentuj wyniki projektu w formie aplikacji mobilnej - niech czytających pozytywnie zaskoczy nie tylko treść ale i forma.Poczytaj więcej o AppToYou