Co potrafią nasze aplikacje?

Zobacz jakie funkcje mają nasze aplikacje.


Wizytówka

Dane adresowe podmiotu, który tworzy aplikację - urzędu miasta bądź organizacji. Dzięki funkcji "nawiguj do" każdy bez problemu odnajdzie twórców aplikacji.

Moduł RSS

Użyj modułu RSS aby przekazywać aktualne informacje na temat wydarzeń w mieście. Miejski festyn, nowe inwestycje, programy dla mieszkańców - poinformuj o tym mieszkańców. Dzięki kanałowi RSS zawsze będą mieć aktualne informacje w aplikacji.

Artykuły

Choć brzmi niepozornie artykuł to rozbudowany moduł pozwalający zamieścić dowolne treści: tekst, dodać zdjęcia, plik dźwiękowy i lokalizację na mapie. Użyj artykułów aby opowiedzieć o zabytkach i innych atrakcjach miasta, zaprezentować miejskie projekty czy ważne dla miasta postacie.

Galeria

Zrealizowana w kafelkowej stylistyce galeria będzie ozdobą twojej aplikacji. Samodzielnie stwórz galerię miejskich zabytków, zdjęć z lotu ptaka czy fotografii z miejskich imprez.

Skaner kodów QR

Połącz realne przedmioty z twoją aplikacją! Każda treść w aplikacji ma przypisany swój QR kod. Umieść go na drukach, naklejkach - gdziekolwiek chcesz. Użytkownik po zeskanowaniu kodu zostanie przekierowany do odpowiedniej treści.

Edytor WYSIWIG

Tworzenie aplikacji w naszym edytorze jest łatwe i przyjemne. Wybieraj moduły, dodawaj treści i obserwuj zmiany na podglądzie - dokładnie tak będzie działać aplikacja na telefonie.

layer 1 layer 1 layer 1

Dlaczego warto stworzyć aplikację mobilną?

Sprawdź, jak aplikacje mogą pomóc twojemu miastu.

 • Zasięg działania
  Aplikacja mobilny to nowy kanał dotarcia do mieszkańców i odwiedzających miasto. Już 60% Polaków używa smartfonów, a aplikacje mobilne to coraz ważniejszy kanał dotarcia do odbiorców.
 • Promocja i turystyka
  Wykorzystaj aplikację mobilną jako przewodnik po mieście i zachęta do odwiedzin.
 • Edukacja regionalna
  Aplikacja mobilna może też służyć jako narzędzie do lepszego poznania okolicy. Opowiedz o historiach mieszkańcow, poleć interesujące i nieznane miejsca - niech każdy będzie dumny ze swego miasta.

Konkurs

Idealna aplikacja miejska

 • Aplikacje dla miast
  Jaka powinna być idealna aplikacja dla miasta? Czego najbardziej potrzebują użytkownicy? Rozkładu jazdy, przewodnika czy informacji o zniżkach?
 • Ankieta
  Weź udział w krótkiej ankiecie. Czas nadsyłania odpowiedzi trwa do 20 września.
 • Regulamin
  Możesz go znaleźć tu: regulamin
 • Co potem?
  Przeanalizujemy odpowiedzi z ankiet i opublikujemy raport na temat idealnej miejskiej aplikacji. Dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone darmową aplikacją z generatora AppToYou!
layer 3 layer 2 layer 1


Poczytaj więcej o AppToYou